Gotowi, aby dołączyć do wspólnej przygody z przebojowym Zygzakiem McQueen i jego kolegami? Cars Auta to ulubiona bajka wszystkich chłopców. Zygzakowi w podróżach towarzyszą przyjaciele z Chłodnicy Górskiej, w tym jego najwierniejszy kibic – Złomek. Z takimi Autkami i zabawom nie będzie końca.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Zobacz filtry

Jeździk pchacz chodzik Cars 3 Zygzak McQueen Smoby

130.00 
Wesoły pojazd 2w1 Zygzak McQueen renomowanej marki Smoby sprawdzi się świetnie jako pierwszy pojazd i jeździk. Kolorowe aplikację zachęcą maluszka do wspólnej zabawy. 

Namiot CARS samo-rozkładający z projektorem światła Auta

200.00 
Namiot samo-rozkładający Cars z kulą świetlną marki JOHN. 

Piaskownica muszelka basen 2w1 Auta Cars

174.00 
Niezwykle praktyczna piaskownica z pokrywą, która w ciepłe dni może zamienić się w basen. Auta Cars świetny kompan wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. 

Quad Cars ZygZak McQueen na akumulator 6V Feber

1 ,250.00 
Quad Cars ZygZak McQueen na akumulator 6V. Solidny i bezpieczny quad na akumulator renomowanej hiszpańskiej firmy Feber.  

Rozpadający się Zygzak McQueen Zdalnie sterowany Dickie

140.00 
Zdalnie sterowany czerwony Zygzak McQueen. Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney pozwalają przenieść się w świat bajek Cars.  

Symulator jazdy Cars 3 Zygzak McQueen Smoby

314.00 
Multimedialny symulator jazdy firmy Smoby na licencji Cars 3.  W zestawie znajduje się symulator jazdy samochodem,  oraz uchwyt na smartphona. 

Walizka Cars 3 narzędzia i autko Zygzak McQueen

104.00 
Praktyczna walizka z niezbędnymi narzędziami marki  Smoby na licencji Cars. Zestaw pozwala na kreatywną zabawę dla "małego mechanika". Kolorowe aplikację zachęcą maluszka do wspólnej zabawy. 

Warsztat Cars 3 narzędzia i autko Zygzak McQueen

264.00 
Praktyczny warsztat marki  Smoby na licencji Cars. Duży zestaw pozwala na kreatywną zabawę dla "małego mechanika". Kolorowe aplikację zachęcą maluszka do wspólnej zabawy. 

Warsztat wózek Mac Truck Cars 3 narzędzia i autko Zygzak McQueen

224.00 
Praktyczny mobilny warsztat z niezbędnymi narzędziami marki  Smoby na licencji Cars. Zestaw pozwala na kreatywną zabawę dla "małego mechanika". Kolorowe aplikację zachęcą maluszka do wspólnej zabawy. 

Zdalnie sterowany samochód Carbon Drifting Zygzak

204.00 
Wyścigówka Zygzak McQueen Carbon drifting. Auto zachęca do aktywnej, radosnej zabawy. Super prezent dla naszej pociechy.   

Zdalnie sterowany samochód Jackson Storm RC 1:32 Dickie

89.00 
Wyścigówka Jackson Storm . Auto zachęca do aktywnej, radosnej zabawy. Super prezent dla naszej pociechy.Kod produktu: 3081001  

Zjeżdżalnia Cars Auta 95 cm Smoby

174.00 
Zjeżdżalnia Cars - Auta 95 cm SMOBY.  Atrakcyjna kolorystyka i ciekawe rozwiązania sprawią, że dzieci z przyjemnością będą spędzać z nią czas.