Foteliki samochodowe dla dzieci Sparco

Foteliki samochodowe to podstawowe wyposażenie każdego samochodu, jeśli jesteśmy rodzicami. Zgodnie z przepisami, każdy rodzic ma ustawowy obowiązek przewozić swoje dziecko w foteliku samochodowym do 12 roku życia. Nie chodzi tu jednak tylko o przepisy, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo tych najmłodszych. Taki fotelik samochodowy, podstawki, nakładki na pasy lub inne oferowane przez producentów zabezpieczenia są gwarancją bezpieczeństwa nie tylko podczas podróży, ale i w przypadku kolizji lub wypadku.

Foteliki samochodowe dla dzieci
Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 50 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 50 wyników

Foteliki Sparco

By siedziska dla dzieci spełniały swoje właściwości muszą posiadać odpowiednie parametry, właściwości oraz być idealnie dopasowane do malucha. Tak jak wszystkie, nasze foteliki Sparco dobiera się do dzieci biorąc pod uwagę ich wzrost, wagę, częstotliwość podróżowania oraz wygodę samych małych pasażerów. Oferowane na naszej stronie produkty samochodowe przystosowane są do potrzeb dzieci ważących od 9 do 36 kilogramów. Jedno jest pewne, aspekty bezpieczeństwa i komfortu mają tu ogromne znaczenie.

Oferowane przez nasz sklep internetowy foteliki Sparco pochodzą od doświadczonych, sprawdzonych i najlepszych producentów, którzy specjalizują się w takowym asortymencie. Nasze produkty posiadają wszelkie certyfikaty i atesty, dzięki czemu rodzice mogą być pewni, iż mają do czynienia tylko i wyłącznie z dobrym jakościowo sprzętem. Ponadto producenci wzięli również pod uwagę komfort małych podróżników. Każdy samochodowy fotelik Sparco 9-36 jest dobrze wyprofilowany, dlatego też mały człowiek spokojnie może w nich przejechać kilka godzin, a nawet ustanowić sobie drzemkę.

Szeroka oferta samochodowych fotelików Sparco dla dzieci o wadze 9-36 kg

Dużym plusem oferowanych przez nasz sklep produktów jest fakt, iż zostały one przetestowane w trudnych warunkach, by dać jeszcze większą pewność i gwarancję bezpieczeństwa rodzicom, iż w razie jakiejkolwiek nieoczekiwanej sytuacji – nasze dziecko będzie bezpieczne. Każde siedzisko dostosowane do malucha o wadze 9-36 kg zostało wyposażone w bardzo szczegółową instrukcję obsługi, dzięki której rodzice dobrze przymocują siedzisko, a dziecko będzie prawidłowo zapięte.

Nasza oferta opiewa o bardzo nowoczesne i modne modele, dlatego z pewnością każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Szeroka rozbieżność cenowa pozwala znaleźć siedzisko samochodowe w atrakcyjnej dla nas cenie dla każdego dziecka mieszącego się w wadze 9-36 kg. Dodatkowo nasz sklep zapewnia szybkie zakupy (prosty formularz złożenia zamówienia), bezpieczną płatność i wiele metod płatności oraz błyskawiczna wysyłkę kurierem. Zaufało nam już wielu klientów z całej Polski, zaufaj nam i Ty. Zapraszamy po świetne foteliki samochodowe Sparco, które są bezpieczne, komfortowe, nowoczesne i praktyczne. Tylko teraz czeka na Państwa znakomita oferta cenowa. Nie czekaj. Zapraszamy do zakupów już dziś.