Nakładki na pas

Bezpieczeństwo podczas podróży to podstawa. Dotyczy to zarówno przewożonych dzieci, jak i dorosłych. I tak jeśli chodzi o maluchów, pamiętamy i dbamy o to, by dzieciaczki przewożone były w specjalistycznych fotelikach samochodowych lub na podstawkach. Z kolei, gdy mamy do czynienia z nastolatkami i dorosłymi – warto zaopatrzyć się w nakładki na pasy bezpieczeństwa. Nasz sklep oferuje bardzo szeroki wybór tego asortymentu. Dlaczego warto je mieć? Zapraszamy poniżej po więcej szczegółów.

 

Nakładki na pas
Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nakładki na pasy bezpieczeństwa posiadają swoich zwolenników i przeciwników. Wiele osób nie ma nawet wiedzy, jak ten niewielki dodatek może wpłynąć na bezpieczeństwo i komfort naszej podróży. Ci, co wyposażyli się w takie nakładki na pasy nie wyobrażają sobie przemierzania tras, bez tej ochrony. Ci, co ich nie znają, koniecznie muszą zapoznać się z asortymentem naszego sklepu. Ten niewielki wydatek ma w sobie wiele możliwości. Warto w nie się zaopatrzyć jak najszybciej.

W naszym sklepie oferujemy państwu estetyczne, kolorowe, funkcjonalne, praktyczne, bezpieczne i bardzo wygodne nakładki na pasy. Dzięki nim każda podróż będzie komfortowa i bezpieczna, a ty nie odczujesz ucisku w miejscach, w których przylega pas. Nakładki montuje się na pasach bezpieczeństwa w zaledwie kilka sekund. Zdecydowanie poprawiają wygląd i estetykę samych pasów a podróżnym przypominają o szybkim ich zapięciu, gdy ci znajda się w aucie.

Nakładki na pasy można kupić w najróżniejszych sklepach. Tylko u nas jednak masz gwarancję, iż zostanie dostarczony do ciebie produkt fachowy i pełnowartościowy. Warto jednak do tego zakupu podejść racjonalnie i zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i komfort pasów, w które chcemy się wyposażyć. Drugorzędną sprawą jest jego wygląd (również ważny). Szeroki wachlarz pasów w różnych wzorach, kolorach pozwala dopasować idealny model do wnętrza auta.

W naszym sklepie oferujemy państwu wiele kompletów nakładek w bardzo atrakcyjnej cenie. Już za kilkadziesiąt złotych możecie mieć państwo komplet (2 sztuki) nakładek na pasy bezpieczeństwa. Ponadto, gwarantujemy bardzo szybkie zakupy oraz ekspresową dostawę pod same drzwi. Masz pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy i pomożemy w wyborze odpowiedniego asortymentu. Nie wiesz, jak stosować pasy lub jakie są przeciwwskazania? Nasi fachowi konsultanci rzetelnie i szybko odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy do zakupów – atrakcyjne ceny, bogaty asortyment, ciekawe artykuły jak np. foteliki samochodowe czy podstawki czekają właśnie na Ciebie. Gwarantujemy zadowolenie.