Podstawki dla dzieci

Podstawki i siedziska dla małych podróżników to obowiązkowy element każdej podroży (nawet najkrótszej). Jak donoszą statystyki dobrze przypięte dziecko do odpowiedniego zabezpieczenia jest bezpieczne a jego jazda komfortowa. Dlatego też, gdy nasze dzieci wyrosną z fotelików samochodowych, obowiązkowo muszą przenieść się na podstawki lub siedziska, które gwarantują bezpieczeństwo w przypadku jakichkolwiek nieoczekiwanych sytuacji na drodze. W naszym sklepie znajdziecie państwo tylko i wyłącznie dobre, sprawdzone, atestowane i certyfikowane modele dla dzieci w każdym wieku. Zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Życzymy udanych zakupów.

 

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Dobrze, jest gdy dzieci przykład mają z góry i również rodzice na każdą wycieczkę samochodem zapinają pasy lub są zaopatrzeni w dodatkowe nakładki na pasy, które sprawiają, że podróż jest dużo bardziej komfortowa i bezpieczna. Podstawki, które znajdziecie państwo w naszym sklepie pochodzą od najlepszych producentów i zostały wykonane tak, by dać 100% gwarancję bezpieczeństwa podczas wszelkich kolizji lub wypadków. Nasze podstawki i prawidłowe zapinanie dzieci w pasy dają bezpieczeństwo i ochraniają dzieci w razie trudnych sytuacji.

Wybór odpowiedniej podstawki dla dziecka ma ogromne znaczenie. Szukając takiego asortymentu, rodzice muszą wziąć pod uwagę wagę dziecka, jego wzrost, częstotliwość podróżowania lub warunki, które znajdują się w samym aucie. Podstawka nie może być ani za duża, ani za mała, gdyż wówczas nie będzie spełniała dobrze swojej funkcji. Podstawi nie mogą absolutnie cisnąć naszego dziecka a jego elementy nie powinny go obcierać.

Warto wziąć te wszystkie aspekty pod uwagę szukając odpowiedniego asortymentu dla naszej pociechy. Dlatego też w naszym sklepie znajdziecie państwo mnóstwo modeli, które spełniają najwyższe standardy jakości. Jeżeli mamy wątpliwości – warto skonsultować się ze sprzedawcą. Fachowi doradcy w naszym sklepie chętnie doradzą, poinformują oraz poszukają dla państwa dziecka odpowiedniego modelu podstawki lub siedziska.

Warto zafundować naszemu dziecku dobry jakościowo produkt. Sprawdzone podstawki i siedziska, porządnych producentów foteliki samochodowe dostaniemy przede wszystkim w dobrych sklepach z takim sprzętem. Nie warto kupować tanich akcesoriów w marketach czy na różnego rodzaju aukcjach. Pamiętajmy, że chodzi tu o bezpieczeństwo naszych dzieci, które jest nieocenione.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo podstawki w bardzo dobrych, konkurencyjnych cenach. Ponadto, dbamy o walory wizualne, dlatego też nasze foteliki są kolorowe, efektowne i bardzo podobają się dzieciom.