Quady dla dzieci

Quady elektryczne dla dzieci to pojazdy niezwykle popularne, które często wybierane są na prezent. W naszym asortymencie można znaleźć jedynie modele o podwyższonej funkcjonalności oraz ergonomii. Są one w pełni bezpieczne, a więc nie trzeba obawiać się o zdrowie i bezpieczeństwo malucha. Smyk może szybko i bezproblemowo opanować podstawowe zasady jazdy. Jest to wyśmienita zabawa zarówno dla młodszych, jak i starszych smyków. Proponujemy kultowe marki, które cieszą się pozytywną opinią wśród użytkowników.

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 90 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 90 wyników

Wysokiej jakości tworzywa

Quady dla dzieci muszą znieść nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Z tego względu rozsądniej jest postawić na solidny pojazd, który został wykonany z certyfikowanych tworzyw. Takie materiały są wolne od wszelkich szkodliwych związków, a więc nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia. Ponadto spełniają one konkretne normy wytrzymałościowe. Proponowane quady przez długie lata utrzymują swoją pierwotną formę. Tylko tak inwestycja jest opłacalna. Właściciele proponowanych przez nas modeli nie będą mieć problemów z ich odsprzedaniem. Trwała konstrukcja nie jest podatna na pęknięcia, zarysowania, czy też uszkodzenia mechaniczne. Ponadto może być ona bez przeszkód eksponowana na działanie czynników atmosferycznych.

Stabilna konstrukcja

Jazda na quadzie nie jest skomplikowana. Ważne jest jednak to, aby zadbać o bezpieczeństwo malucha. Z pewnością należy zakupić niezbędne akcesoria, takie jak np. kask. Takie pojazdy nie umożliwiają szybkiej jazdy, jednak warto przygotować się na każdą sytuację. Oferowane przez nas modele cechują się wysoką stabilnością. Nie przewracają się nawet w przypadku nierównych terenów. Posiadają grube, a zarazem zwrotne koła, które uprzyjemniają jazdę. Modele akumulatorowe wymagają systematycznego ładowania. Czas pracy po pełnym naładowaniu uzależniony jest od pojemności akumulatora. Zwykle jest to 2-3 godziny nieprzerwanej jazdy. Oczywiście ładowarki nie trzeba dokupywać, gdyż znajduje się ona w zestawie.

Ciekawa stylistyka

Quady dla najmłodszych zachwycają już na pierwszy rzut oka. Nowoczesne wzornictwo jest atrakcyjne, a zarazem ciekawe. To prawdziwa gratka dla tych, którzy poszukują pomysłu na niesztampowy prezent. Dzięki nam pojazd elektryczny wysokiej klasy można zakupić w niezwykle niskiej cenie. Jest to znakomita propozycja dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet. Wbrew pozorom quady dedykowane są nie tylko chłopcom. Bez większych trudności można znaleźć produkty o neutralnym designie, które przypadną do gustu również dziewczynkom.