Jeździki dla dzieci

Nowoczesne pojazdy jeździki to prawdziwy strzał w dziesiątką dla maluchów, które potrzebują wysokiej stabilności podczas zabawy. Tego rodzaju konstrukcje są przystosowane do potrzeb smyków w wieku 1-3 lat. Pchacze nie stanowią zagrożenia dla zdrowia dziecka. Ważne jest jednak to, aby postawić na model renomowanego producenta. W naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie pojazdy wysokiej jakości, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Wspomagają one prawidłowy rozwój, a jednocześnie stanowią źródło fantastycznej rozrywki.

Jeździki dla dzieci
Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 69 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 69 wyników

Prawidłowa praca nóg

Jeździki przemieszczają się wtedy, gdy maluch odpycha się nogami. Jest to znakomita forma aktywności fizycznej. Pamiętajmy, że mięśnie potrzebują stałej stymulacji. Właśnie dlatego tak istotne jest to, aby zachęcać pociechę do ruchu. Jazda jeździkiem stanowi pewien wysiłek, a jednocześnie przyjemność. Oferowane przez nas modele posiadają zwrotne koła, mocną konstrukcję, a także szereg ciekawych gadżetów, które z pewnością zainteresują najmłodszych. Dzieci uwielbiają głośne klaksony, czy też migoczące światełka. Kierownica pewnie leży w dłoniach, dzięki czemu stanowi niezawodne podtrzymanie. Rodzic nie musi obawiać się, że dziecko spadnie z pojazdu.

Koła o wysokiej przyczepności

Pojazdy jeździki mogą być eksploatowane w różnych warunkach. Najlepiej jednak sprawdzają się na powierzchniach gładkich i relatywnie równych. Oferowane przez nas modele posiadają mocne koła o wysokiej przyczepności. Nawet podczas szybkiej jazdy maluch jest w pełni bezpieczny. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby udać się na przejażdżkę po deszczu. Antypoślizgowa powłoka stanowi tutaj dodatkowe zabezpieczenie. Niektóre jeździki posiadają praktyczne oparcie. Podczas jazdy dziecko może opierać się o nie plecami. Jest to również element przydatny rodzicom, którzy pragną rozpędzić jeździk.

Pchacz do nauki chodzenia

Jeździki z oparciami mogą być sporym wsparciem dla smyków, które dopiero uczą się chodzić. Oczywiście pojazd przemieszcza się, co zmusza malucha do wykonywania kroków. Wielofunkcyjne modele cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można wykorzystać je na wiele różnych sposobów, więc wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Z pewnością jakość należy postawić na pierwszym miejscu. Czasami lepiej jest zapłacić nieco więcej, a mieć pewność, że zakupiony jeździk pozostanie w nienagannym stanie długi czas. Proponujemy wyłącznie sprawdzone modele, które cieszą się pozytywną opinią wśród klientów. Trzeba również dodać, że są one dostępne w okazyjnych cenach.