Rowerek biegowy dla dzieci

Rowerki biegowe popularne są dopiero od kilku lat. Producenci tych jednośladów stworzyli modele, które uczą dzieci równowagi, koordynacji oraz zasad jazdy na nich. Przyjęło się, iż ten model jest dobry dla maluchów, które już świetnie sobie radzą z chodzeniem i czas, by zrobiły krok naprzód i poznały nowe umiejętności.

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 33 wyników

Nasz sklep oferuje państwo szeroki wybór różnorodnych rowerków biegowych. Tylko tu znajdziecie modele, które przeznaczone są dla tych najmniejszych dzieci, jak i dla 2, 3-latków, które chcą nauczyć się jeździć. Nasze rowerki posiadają prostą konstrukcję, wykonane są z dobrych jakościowo materiałów a całości efekt nadaje – bardzo modny i nowoczesny design. Dzieci oczarowane są kolorystyką naszych modeli, która zachwyci również nie jednego dorosłego.

Nasz sklep internetowy oferuje rowerki biegowe, które będą idealne na początek dla każdego dziecka, którego chcemy zapoznać i przyzwyczaić do takiego sprzętu. Nasz asortyment jest świetnie wyposażony (posiada ramę, kierownicę, pedały), dzięki czemu dziecko cieszy się, iż jest posiadaczem rowerka, który bardzo przypomina rower jego rodziców (dorosły model). Dodatkowo nasze rowerki w każdej chwili można uzupełnić o różnorodne, przydatne gadżety takie jak np. dzwonek czy różne ozdobniki, które i uczynią go jeszcze bardziej indywidualnym i dostosowanych do potrzeb konkretnego malucha.

Rowerki biegowe to świetna propozycja dla maluchów, które zażegnały rowerki trójkołowe, w których to rodzice pomagali im w ich przemieszczaniu się. Co ważne, oferowane przez nas modele są stabilne, bezpieczne i wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów, dzięki czemu dzieci świetnie się na nich czują i chętnie próbują nowych rzeczy. Nasze rowerki biegowe to najbardziej popularne, uniwersalne i najchętniej kupowane przez rodziców rowerki na początek. Dzięki nim maluch może towarzyszyć nam w pieszych dłuższych wędrówkach, na wycieczkach poza miastem oraz gdy my sami wybieramy się na wycieczkę rowerową w bezpieczne dla dziecka miejsce.

W naszym sklepie internetowym kupicie państwo rowerki dla dzieci w niezwykle atrakcyjnych cenach. Ceny rozpoczynają się bowiem już od kilkudziesięciu złotych. W zależności od tego, jaki rowerek przypadł nam do gustu, jakie wyposażenie powinien posiadać oraz dla jakiego dziecka jest skierowany – warto zainwestować w lepszy sprzęt, który posłuży nam przez co najmniej kilka sezonów. Nie wiesz, który model wybrać? Jak dopasować rowerek do naszego dziecka? Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy jego zakupie? Jeżeli sami nie mamy pewności, czy konkretny model lub rozmiar będzie spełniał nasze oczekiwania oraz jest odpowiedni do zrostu i sylwetki dziecka – skonsultuj się z nami. Nasi fachowcy chętnie pomogą w doborze idealnego sprzętu dla malucha.