Rowerek trójkołowy dla dzieci

Gdy nasze dziecko dobrze już chodzi i świetnie czuje się stąpając po ziemi – jest to dobry czas, by zacząć uczyć go nowych umiejętności. Im wcześniej nasz maluch zapozna się z rowerkiem i pozna zasady jego działania, tym szybciej opanuje jazdę na nim oraz lepiej będzie się czuł w przyszłości, gdy przestawimy go na poważny, dorosły, dwukołowy model. Dlatego też producenci takiego sprzętu stworzyli świetne rozwiązanie – rowerki trójkołowe. To idealna propozycja na początek dla każdego malucha – mogą na nich już jeździć dzieci od 1 roku życia.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem – tylko tu znajdziecie idealny rowerek trójkołowy dla waszej pociechy.

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Nasz sklep oferuje rowerki trójkołowe dla dzieci. Posiadamy w swojej ofercie różnorodne, tradycyjne oraz nowoczesne modele z ciekawym wyposażeniem, dzięki czemu każdy rodzic znajdzie idealny sprzęt dla swojego dziecka. Oferowane przez nasz sklep rowerki trójkołowe powstały z myślą o tym najmłodszych. Skierowane są do dzieci mających roczek, 2, 3, 4-latka, które dopiero co rozpoczynają swoją przygodę z takim sprzętem.

Tylko u nas znajdziecie państwo, rowerki trójkołowe, które świetnie przystosują dziecko do przejścia na kolejne rowerki biegowe. Nasze modele są kolorowe, mają ciekawe wzory oraz wyposażone są w ciekawe i praktyczne dodatki jak np. daszek, obracane siedzisko czy pchacz dla rodziców. Ponadto, rodzice w każdej chwili mogą dokupić akcesoria, które wzbogacą rowerek – mogą to być ozdoby na kierownicę, ozdoby na pedały, dzwonek, bagażnik, dodatkowe elementy na ramę itp.

Nasze rowerki trójkołowe to sprzęt całkowicie uniwersalny. Przeznaczony jest dla chłopców i dziewczynek od momentu swobodnego przez nich poruszania się. Mogą służyć do nauki poruszania się na rowerze w domu oraz jako środek, którym dziecko porusza się na spacerach lub wycieczkach z rodzicami. Kupując taki rowerek, pamiętajmy, by był idealnie dopasowany do twojego dziecka. Weźmy pod uwagę takie aspekty jak wzrost dziecka, jego wagę, wagę rowerka itp. Bez względu na to, czy to zabawa, czy do pierwsza nauka jazdy na rowerku – warto uczyć nowych rzeczy dzieci od małego. Koniecznie, wyposażmy też malucha w kask, który jest niezwykle potrzebny i gwarantuje bezpieczeństwo nawet podczas takiej pierwszej nauki jeżdżenia.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi dostępnymi na stronie modelami i znalezienia idealnego rowerka dla twojego dziecka. Chętnie pomożemy państwu w wyborze – proszę się skontaktować z nami. Gwarantujemy bardzo udane zakupy i nieocenioną radość maluchów.