Domki dla dzieci

Domki i namioty dla dzieci przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym maluchom. Z pewnością urozmaicą one zabawę, a także będą źródłem wielkiej radości. Występują w tak wielu wariantach, że znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie żadnym problemem. Trzeba wspomnieć, że w naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie produkty, które stanowią połączenie wysokiej funkcjonalności, trwałości, a także ergonomii użytkowania. Konstrukcje są w stu procentach przystosowane do potrzeb najmłodszych. Na specjalną uwagę zasługują również korzystne ceny.

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 51 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 51 wyników

Lekkie namioty tekstylne

Namioty tekstylne to lekkie, a zarazem bezpieczne konstrukcje. Zwykle wyróżniają się one kolorowym wzornictwem. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla niemowląt. Zabawa na świeżym powietrzy stanie się prawdziwą frajdą. Maluch może znaleźć w namiocie schronienie przed słońcem. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gromadził tam ulubione zabawki. Dużym zainteresowaniem cieszą się namioty składane, które ze względu na swoje gabaryty mogą zostać zabrane w dowolne miejsce np. na plażę. Ponadto w okresie zimowym namiot można rozłożyć w domu, więc wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Atrakcyjne niskie ceny zachęcają do złożenia zamówienia.

Solidne domki ogrodowe

Domki ogrodowe to marzenie wielu dzieci. Pobudzają one wyobraźnie, a także są źródłem wielu ciekawych pomysłów. Każdy maluch będzie zachwycony takim prezentem. W naszym asortymencie znajdują się solidne i stabilne domki ogrodowe, które mogą znajdować się na zewnątrz przez cały rok. Posiadamy zarówno modele z tworzyw sztucznych, jak i z drewna. Wielką popularnością cieszą się domki na wysokości, do których wchodzi się po schodkach lub drabinie. Wszystkie dostępne modele powstały z certyfikowanych tworzyw, które są w pełni bezpieczne dla użytkowników, czy też środowiska naturalnego. Pozostaną w nienaruszonej formie pomimo intensywnego użytkowania, a więc jest to inwestycja, która opłaca się najbardziej.

Namioty w stylu tipi

Namioty w stylu tipi są nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Atrakcyjny design usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających. Jest to świetna opcja dla maluszków. Konstrukcje są kompleksowo zabezpieczone przez niespodziewanym złożeniem. Nie trzeba więc martwić się o bezpieczeństwo smyka. Nowoczesne namioty ogrodowe są odporne na oddziaływanie promieniowania słonecznego, wiatru, zmiennych temperatur, czy też deszczu. Szybko wysychają, dzięki czemu nawet największa ulewa nie stanowi żadnego problemu. Utrzymanie materiałów w czystości również jest bardzo proste.