Huśtawki dla dzieci

Dziecięca huśtawka powinna znaleźć się w każdym ogrodzie. Jest ona uwielbiana zarówno przez niemowlaków, jak i starsze pociechy. Gwarantuje nieprzeciętną rozrywkę oraz odprężenie. Taka forma zabawy nigdy się nie nudzi! W naszej ofercie można znaleźć huśtawki cenionych marek, które występują w wielu wariantach. Podczas podejmowania decyzji należy kierować się przede wszystkim wiekiem malucha. Zapewniamy nie tylko zróżnicowany asortyment, ale również okazyjne ceny, które zachęcają do zakupu.

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Huśtawki plastikowe

Plastikowe huśtawki ogrodowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Wyróżniają się one doskonałymi parametrami użytkowymi. Modele zaufanych producentów są nie tylko trwałe, ale również ergonomiczne. Certyfikowane tworzywa nie stanowią najmniejszego zagrożenia dla maluchów. Rodzice mogą być więc spokojni o bezpieczeństwo swoich pociech. Plusem huśtawek z tworzyw sztucznych jest niska waga, a także wysoka uniwersalność. Dla niemowląt przeznaczone są specjalne konstrukcje zamykane, które zmniejszają ryzyko upadku podczas bujania. Z czasem siedzisko w formie fotelika może zostać zastąpione tradycyjną deseczką. Tego rodzaju huśtawki można przymocować do dowolnie wybranej konstrukcji. Należy wspomnieć, że w okresie zimowym wiele osób wykorzystuje je wewnątrz domu.

Huśtawki metalowe

Huśtawki posiadające metalowe stelaże są stabilne i mocne. Oczywiście doskonale znoszą one oddziaływanie czynników atmosferycznych, a więc nie trzeba obawiać się przedwczesnego uszkodzenia konstrukcji. Tworzywa kompleksowo zabezpieczone przed korozją pozostaną w nienaruszonym stanie przez długie lata. Jest to najlepsza propozycja dla tych, którzy stawiają na połączenie wysokiej jakości oraz korzystnej ceny. Sporą zaletą jest również modernistyczny design, który świetnie pasuje do współczesnych aranżacji ogrodowych.

Huśtawki drewniane

Huśtawki drewniane z pewnością przypadną do gustu miłośnikom tradycyjnych rozwiązań. Uchodzą one za ponadczasowe, a zarazem ekologiczne. Modele wykonane z materiałów najwyższej klasy nie potrzebują specjalnej pielęgnacji. Oczywiście trzeba pamiętać o systematycznej impregnacji, jednak nie ma konieczności zabezpieczanie drewna częściej niż raz do roku. Ponadto stelaż huśtawki można znajdować się w ogrodzie przez cały rok. Usatysfakcjonuje to tych, którzy nie mają gdzie przechowywać konstrukcji ogrodowych. Huśtawki drewniane są cięższe, a przy tym stabilniejsze. Wysoka odporność na obciążenia również stanowi ogromną zaletę. Konstrukcja może być połączona z domkiem, czy też zjeżdżalnią.