Piaskownice dla dzieci

Piaskownice są uwielbiane przez najmłodszych. Pobudzają one kreatywność, a także zachęcają do spędzenia czasy na świeżym powietrzu. Umożliwiają zabawę w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Występują w wielu rozmaitych wariantach, co ułatwia dobór modelu odpowiedniego dla siebie. W naszej ofercie można znaleźć wyłączenie solidne i wytrzymałe piaskownice, które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Z pewnością przetrwają one w nienaruszonym stanie nawet najbardziej intensywne użytkowanie.

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 35 wyników

Piaskownice z tworzyw sztucznych

Proponujemy szeroki wybór piaskownic z tworzyw sztucznych. Wyróżniają się one niską wagą, dzięki czemu w dowolnym momencie można zmienić miejsce ich położenia. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby model plastikowy umieścić na tarasie, czy też balkonie. Trzeba podkreślić, że w naszym asortymencie można znaleźć wyłącznie zabawki ogrodowe, które zostały wykonane z atestowanych tworzyw. Nie wydzielają one związków, które mogłyby negatywnie wpłynąć na zdrowie lub samopoczucie malucha. Wielkim atutem piaskownic z tworzyw sztucznych jest korzystna cena zakupu. Dodatkowo nie potrzebują one specjalnej konserwacji. Dobrze znoszą niesprzyjające warunki pogodowe. Plastik nie ulega deformacji pod wpływem wilgoci, a więc nie trzeba obawiać się o pęcznienie, czy też gnicie konstrukcji. Przez kilka sezonów piaskownica zachowa swoją pierwotną formę, a więc jest to inwestycja, która się opłaca. Na uwagę zasługuje także kolorowe wzornictwo – każdy smyk może wybrać wariant, który najbardziej przypadł mu do gustu.

Piaskownice drewniane

Piaskownice z drewna to modele ekologiczne, które wyróżniają się ergonomiczną konstrukcją. Są chętnie wybierane przez tych, którzy cenią sobie tradycyjne rozwiązania. Oferujemy wyłącznie modele znanych marek, dzięki czemu mamy pewność, że są one trwałe oraz komfortowe w eksploatacji. Oczywiście drewno jest kompleksowo zabezpieczone. Nie trzeba obawiać się drzazg i nierówności, które mogłyby skaleczyć dziecko. Zaimpregnowana konstrukcja jest odporna na deszcz i wilgoć.

Piaskownice z pokrywą

Projektując domowy plac zabaw warto jest pamiętać o najmniejszych szczegółach. Piaskownice z pokrywą zapewniają wysoką wygodę eksploatacji. Bez trudu zabezpieczymy piach oraz zabawki przez czynnikami atmosferycznymi, a także zwierzętami. Po skończonej zabawie wystarczy jedynie nasunąć pokrywę, co nie stanowi najmniejszego problemu. Gwarantujemy korzystne ceny zakupu, a także liczne promocje. U nas można zakupić produkt, który świetnie sprawdzi się jako prezent.