Place zabaw dla dzieci

Ogrodowe place zabaw będą spełnieniem marzeń wielu maluchów. To prawdziwy strzał w dziesiątkę zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Solidne konstrukcje gwarantują najwyższy poziom ergonomii, a więc nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo dzieci. Oferowane przez nas modele pochodzą od kultowych producentów. Spełniają one rygorystyczne normy oraz standardy. Są w pełni przystosowane do potrzeb kilkuletnich smyków. Plac zabaw zapewnia nieprzeciętną rozrywkę. Domek na wysokości zachwyci nawet najbardziej wymagające pociechy.

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Mocna konstrukcja

Proponowane place zabaw to mocne konstrukcje, które przetrwają nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Jest to prawdziwa gratka dla tych, którzy na pierwszym miejscu stawiają jakość. Wbrew pozorom nie jest to opcja jedynie do dużego ogrodu. Posiadamy place zabaw o różnych wymiarach, co ułatwia wybór odpowiedniego wariantu. Są one zwykle połączone z huśtawką, drabinkami do wspinania, zjeżdżalnią, czy też mostem zwodzonym. Dziecko może w niebanalny sposób spożytkować zgromadzoną energię. Trzeba zaznaczyć, że aktywność fizyczna na świeżym powietrzu jest nie tylko przyjemna, ale również zdrowa.

Kompleksowo zabezpieczone tworzywa

Oferowane przez nas place zabaw zostały wykonane z tworzyw zabezpieczonych przed negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Żaden element nie stanowi zagrożenia dla użytkownika. Dodatkowym atutem jest odporność na działanie deszczu, promieniowania słonecznego, niskich i wysokich temperatur, czy też porywistego wiatru. Nie ma konieczności składania konstrukcji na okres zimy, co zadowoli tych, którzy nie mają gdzie przechowywać zabawek ogrodowych. Jest to inwestycja na długie lata. Podwyższona żywotność daje pewność, że plac zabaw posłuży kolejnym pociechom. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przyszłości go odsprzedać i odzyskać częściowy zwrot gotówki. Właśnie dlatego warto inwestować w renomowane marki.

Szybki montaż/demontaż

Place zabaw znajdujące się w naszym asortymencie zapewniają błyskawiczny montaż. Części są w pełni przygotowane do złożenia, a więc nie trzeba posiadać specjalistycznych narzędzi. Wszelkie niezbędne akcesoria znajdują się w zestawie. Konstrukcje są również niekłopotliwe w demontażu. Warto wspomnieć, że opisywane modele zachwycają nowoczesnym designem. Atrakcyjne wzornictwo sprawia, że będzie to fantastyczna ozdoba każdego ogrodu. Perfekcyjne wykończenie elementów również stanowi wielką zaletę. Kolory nie blakną pod wpływem słońca, a więc zakupiony plac zabaw przez długi czas będzie prezentować się zupełnie jak nowy.