Zjeżdżalnie dla dzieci

Zjeżdżalnie ogrodowe to doskonała propozycja dla najmłodszych. W naszej ofercie można znaleźć modele dla dwulatków, trzylatków, a także starszych smyków. Stawiamy na różnorodność, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Posiadamy wyłącznie modele renomowanych producentów – cechują się one podwyższoną jakością, która zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Z pewnością nie jest to inwestycja na jeden sezon. Solidne i wytrzymałe zjeżdżalnie mogą posłużyć przez długie lata. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w okresie zimowym korzystać z nich w domu.

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Pokaż filtr

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Certyfikowane tworzywa

W naszym bogatym asortymencie można znaleźć wyłącznie zjeżdżalnie, które zostały wykonane z certyfikowanych tworzyw. Bezpieczeństwo najmłodszych należy postawić na pierwszym miejscu. Warto zaznaczyć, że tylko atestowane konstrukcje nie posiadają w swoim składzie żadnych toksycznych tworzyw. Ponadto materiały są kompleksowo zabezpieczone, a więc smyk nie zrobi sobie krzywdy. Certyfikowane tworzywa spełniają również rygorystyczne normy wytrzymałościowe. Zmniejsza to ryzyko niespodziewanego pęknięcia tworzywa, czy też jego deformacji. Dobrej jakości zjeżdżalnie posiadają stopnie, czy też podest pokryty antypoślizgową powłoką. Maluch nie poślizgnie się i nie upadnie z dużej wysokości.

Atrakcyjne wzornictwo

Proponujemy zarówno niskie, jak i wysokie zjeżdżalnie ogrodowe. Występują one w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwia wybór wariantu odpowiedniego dla siebie. Trzeba zaznaczyć, że modele renomowanych producentów są wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Nowoczesna stylistyka daje wiele możliwości aranżacyjnych. Nie trzeba więc obawiać się, że konstrukcje dla dzieci negatywnie wpłyną na wystrój ogrodu. Z łatwością można dopasować do siebie poszczególne elementy, tak aby stworzyć spójną całość. Zjeżdżalnie dla maluszków zdobione są niesztampowymi wzorami, czy też postaciami z popularnych kreskówek.

Modele klasyczne i wodne

Oprócz modeli klasycznych proponujemy również zjeżdżalnie wodne, które zapewniają efekt ślizgu. Wystarczy podłączyć je do wody. Można umieścić je przy basenie lub w dowolnie wybranym miejscu. Wszystko zależy od osobistych preferencji. Warto dodać, że oferowane zjeżdżalnie ogrodowe posiadają praktyczne uchwyty, które podnoszą komfort użytkowania. Smyk może złapać się ich zarówno podczas wspinania się na podest, jak i przygotowań do zjazdu. Opisywane zjeżdżalnie to produkty do samodzielnego złożenia. Montaż jest na tyle prosty i szybki, że każdy sobie z tym poradzi.