Lalki

Wysokiej jakości lalki to znakomita propozycja dla dziewczynek, ale nie tylko. W naszej ofercie można znaleźć kultowe marki, które cieszą się wielkim uznaniem wśród klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyłącznie najlepsze zabawki, a także korzystne ceny. Proponowane lalki występują w różnych wariantach. Bez trudu można znaleźć zabawkę dla niemowlaka, jak i dziecka w wieku przedszkolnym, czy też szkolnym. Ważne jest to, aby właściwie dopasować produkt do wieku dziecka. W niektórych zestawach znajdują się bardzo drobne elementy, którymi nie powinny bawić się pociechy przed 3 rokiem życia.

Lalki
Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 172 wyników

Pokaż filtr

Wyświetlanie 1–30 z 172 wyników

Lalki bobasy

Lalki bobasy wzbudzają w dziecku empatię, a także chęć niesienia pomocy. Smyk czuje się odpowiedzialny za swoją zabawkę. Musi o nią dbać zupełnie jak prawdziwy rodzic. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że są to lalki, którymi mogą bawić się dzieci w różnym wieku. Z pewnością posłużą one przez długi czas. Właśnie dlatego warto jest zainwestować w zabawkę o podwyższonej jakości, która przetrwa nawet najbardziej intensywne użytkowanie. Ogromną popularnością cieszą się bobasy interaktywne, które posiadają wiele ciekawych funkcji. Niektóre z nich płaczą, jedzą, gaworzą, mówią, raczkują, a nawet chodzą. Taka zabawka to świetny pomysł na wyjątkowy prezent. Z pewnością zrobi ona ogromne wrażenie. Należy również wspomnieć, że do lalek bobasów można dokupić szereg akcesoriów np. butelki do karmienia, łóżeczko, kołyskę, nosidełko, wózek, ubranka, a także wiele innych.

Lalki Barbie

Lalki Barbie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem już od kilku pokoleń. Są one przeznaczone raczej dla nieco starszych dzieci. Oprócz klasycznych lalek dostępne są również gotowe zestawy, które składają się z wielu ciekawych elementów. Pobudzają one kreatywność, dzięki czemu pomysłów na zabawę z pewnością nie zabraknie. Plusem jest możliwość kompletowania akcesoriów dla Barbie. W sprzedaży można znaleźć m.in. ciuszki, domki, meble, samochody, rowery, a także wiele innych.

Lalki szmaciane

Szmaciane lalki przeznaczone są głównie niemowlakom. Takie zabawki są miękkie, a tym samym bezpieczne dla najmłodszych. Wykonuje się je z atestowanych materiałów. Jest to szczególnie ważne w przypadku, gdy maluch wykazuje tendencję do gryzienia rozmaitych przedmiotów. Szmaciane lalki zachęcają dekoracyjnym wzornictwem. Mogą one posłużyć zarówno jako przytulanka, jak i wyjątkowa ozdoba pokoju. To ponadczasowe modele, które zawsze będą na czasie. Na uwagę zasługuje również bezpieczne wypełnienie, które jest kompleksowo zabezpieczone przed dzieckiem.