Muzyczne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Spotkanie ze światem dźwięków zaczyna się już w pierwszych miesiącach życia dziecka. Wyrażanie emocji przez dźwięki jest najprostszym sposobem komunikacji z którego maluchy chętnie korzystają. A kiedy pod rękę trafiają pierwsze, najprostsze zabawki muzyczne, jakie następuje zdziwienie z wydobywającej się melodii, którą można samemu kreować. A później? Później jest już tylko radość i zabawa. Jakie zabawki muzyczne są popularne i polecane na każdym etapie rozwoju?

Muzyka od pierwszych miesięcy życia

Zanim przyjdzie czas sięgania po lalki, figurki, samochody i pojazdy, najpierw dziecko wybiera proste formy przedmiotów z którymi można zrobić coś, według własnych predyspozycji i umiejętności. W naszym sklepie dostępne są muzyczne zabawki, tworzone przez znane i renomowane marki akcesoriów dla dzieci, które są dostosowane do możliwości najmłodszych i kreowane z myślą o ich potrzebach. Dlatego też dla maluchów, które wydawać by się mogło są bezbronne i niewinne, ponieważ ukończyły 6 miesiąc życia, proponujemy proste zabawki muzyczne o charakterze instrumentów perkusyjnych. Ta kategoria jest pożądana przez dzieci między 6, a 12 miesiącem życia, ponieważ nic tak nie cieszy, jak radosne wybijanie rytmów, które uczą koordynacji i koncentracji. Bębenki i grzechotki, które oferujemy Państwu w naszym sklepie rozwijają zdolności manualne, motorykę małych rączek, oraz kreatywność w poznawaniu pierwszych dźwięków.

Muzyka, która nie jest zarezerwowana tylko dla instrumentów

Wraz ze wzrostem i rozwojem umiejętności u dzieci proponujemy Państwu zabawki muzyczne charakteryzujące się bardziej skomplikowaną budową, oraz pobudzające pierwsze, ukryte talenty. Wśród nich wyróżnić należy gitary, trąbki lub proste klawiszowce, które wspierają rozwój dźwiękonaśladownictwa i słuchu. Czy muzyczne mogą być tylko instrumenty? Absolutnie nie. W asortymencie naszego sklepu znajdują się zabawki edukacyjne, które charakteryzują się emisją dźwięków i świateł. Figurki, lalki, samochody i pojazdy także mogą być zintegrowane z muzyką i wydawaniem odgłosów co sprawia, że zabawa może trwać bez końca, ponieważ szereg przycisków i manipulacji pobudza do nauki kolorów, kształtów i rozmowy.

Certyfikowana jakość

Wszystkie zabawki muzyczne jakie proponujemy Państwu w naszym sklepie są produktami, opiniowanymi przez rekomendowane instytucje, oznaczone certyfikatami bezpieczeństwa. Priorytetem doboru Naszej oferty jest dbałość o wysoką jakość, która przekłada się z kolei kreatywnej, twórczej i wesołej zabawie Państwa pociech.