Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Domek dla lalek – wymarzona zabawka dla dziewczynki.

Dziewczynki zazwyczaj mają całe mnóstwo różnych lalek i uwielbiają odgrywać scenki. Każda dziewczynka marzy o domku dla swoich lal z licznymi pokojami oraz mebelkami.

W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór całkiem dużych jak i małych domków dla lalek. Są wille z drewna z prawdziwym oświetleniem, meblami i dekoracjami oraz niewielkie, mobilne plastikowe domki – zawsze jednak piękne i kolorowe.

Pora przejść do topografii domu dla lalek. Oczywiście składa się on z salonu, no bo gdzie indziej lalki np. Barbie mogłyby pić herbatę ze swoich plastikowych kubeczków? Dziewczynki w trakcie zabawy domkiem udają, że jego mieszkanki toczą między sobą rozmowy, oglądają telewizję lub zwyczajnie wypoczywają. W końcu salon nawet w domku dla lalek musi pełnić funkcję reprezentacyjną. Jednak salon to nie jedyna część zestawu, bo apartament dla lalek zabiera też sypialnię gdzie lalki przechowują swoją garderobę. No i oczywiście, gdy przyjdzie pora, ddają się w objęcia Morfeusza, słodko zasypiając. Sypialnia służy im również niejako jako salon urody. W końcu tutaj nakładają sobie maseczki, robią się na bóstwo- zmieniając fryzury, czy wreszcie starają dobrać odpowiednią tonację makijażu.

Kolejnym pomieszczeniem domku dla lalek jest łazienka. Tutaj dziewczynki bawiąc się lalkami, puszczają prawdziwe wodze fantazji. Udają na przykład, że ich podopieczne biorą długą kąpiel lub szybki prysznic, bo szykują się na wieczorną randkę. W łazience dopinają też takie szczegóły swojego wyglądu, jak suknia, w której pójdą na spotkanie, czy kolor butów. Dziewczynki w trakcie zabawy lalkami i ich domem raczej unikają takich symulacji jak sprzątanie łazienki czy jej remont, bo to zakłóciłoby całą zabawę.

Dziewczynki stosunkowo najmniej uwagi poświęcają kuchni, bo tam lalki przesiadują najrzadziej. No chyba tylko po to, żeby wyjąć coś z lodówki lub przekąsić szybki lunch.

Jak widać, małe dziewczynki nawet z tak banalnej rzeczy, jak zabawa domkiem dla lalek potrafią uczynić prawdziwy spektakl. Są przy tym bardzo autentyczne, a ich radość wcale nie jest udawana. To tylko dowodzi tezie, że zabawka w postaci domku dla lalek- potrafi do czerwoności rozpalić ich wyobraźnie, także omal nie dostają wypieków na twarzy. Tak cieszyć się entuzjastycznie i żarliwie potrafią tylko dzieci.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski