Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Ekologiczne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

Drewniane zabawki zachęcają do kreatywnej zabawy, promują rozwój sensoryczny i dają dzieciom przywiązanie do świata przyrody. Ekologia nie jest już tylko modą. Coraz częściej świadomie dokonujemy codziennych wyborów, jako rodzice pod uwagę bierzemy dobro przyrody i przyszłych pokoleń. Nie dziwi więc, że coraz więcej produktów ekologicznych dla najmłodszych cieszą się dużym zainteresowaniem.

Zabawki drewniane są przyjazne zarówno dzieciom jak i środowisku. Wykonywane z naturalnych materiałów i chemicznych dodatków. Bezpieczne drewniane zabawki dedykowane są już dla kilkumiesięcznych maluszków. Szczególnym powodzeniem cieszą się zabawki sensoryczne, drewniane klocki, które dają nieograniczone możliwości konstrukcyjne i są praktycznie niezniszczalne. Będą służyć dziecku w niezmienionym stanie przez długie lata.

Wszelkiego rodzaju sortery, puzzle czy układanki mają cele edukacyjne. Uczą koordynacji wzrokowo ruchowej oraz rozwijają wyobraźnię najmłodszych. Dostępne są również serie drewnianych zabawek sensorycznych, które dzięki ruchomym i strukturalnym elementom pełnią funkcje poznawcze. Kolorowe i finezyjne kształty zachęcają maluchy do wspólnej zabawy. Wielkości poszczególnych elementów, dopasowane są małych rączek.

Dla starszych dzieci oferujemy drewniane domki dla lalek, kuchnie, garaże, tory czy kolejki. Ciekawą propozycją są również są narzędzia warsztatowe, przybory kuchenne czy owoce i potrawy. Dając niezliczone możliwości kreowania planu zabawy zarówno chłopcom jak i dziewczynkom.

To niewiarygodne jakie niezwykłe kształty i formy można wyczarować ze zwykłego drewna. Szeroka gama przyjaznych zabawek sprawia, że każdy rodzic znajdzie coś odpowiedniego dla swej pociechy. Z takimi zabawkami nie ma mowy o nudzie.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski