Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Zabawki sensoryczne.

   Zabawki do nauki mogą wspierać ogólne zdolności motoryczne dzieci (ruch), doskonałe zdolności motoryczne (zręczność) lub zdolności poznawcze (np. Rozróżnianie kolorów). Jednak rodzice często nie są pewni, jak wspierać swoje dzieci w sposób odpowiedni do wieku. Dlatego powstały zabawki edukacyjne, które mają na celu stymulować umysły dzieci, rozbudzać ich kreatywność oraz łagodzić stres. Zabawki progresywne łączą wszystkie te cechy.  Dobrać je należy stosownie do wieku i potrzeb dziecka. Powodzeniem cieszą się zabawki sensoryczne, klocki edukacyjne, puzzle czy specjalistyczne np. logopedyczne. Zabawki motoryczne promują zarówno koordynację, jak i zdolności fizyczne. Obejmuje to nie tylko wytrzymałość i mobilność, ale także zdolność do zachowania równowagi i orientacji. Począwszy od trzeciego miesiąca umiejętności można się uczyć i rozszerzać. Chwytanie zabawek, które zawierają różne elementy, trenuje umiejętności motoryczne najmłodszych.

Nieco starsze dzieci chętnie bawią się klockami sensorycznymi, które mają różna faktury i dźwięki. Uwielbiają też sortery oraz układanki, które uczą koordynacji wzrokowo ruchowej i koncentracji. Takie zabawki są kolorowe i atrakcyjne wizualnie, by zaciekawić dziecko i w przyjazny sposób przekazać nowe bodźce.

Przedszkolaki chętnie sięgają po klasyczne i konstrukcyjne klocki, które dają nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni. Taka zabawa rozwija wyobraźnię i kreatywność. Wspólnie z naszymi pociechami możemy grać w gry logiczne czy układanki. Dzięki temu wzmacnia się więź oraz w ciekawej formie przekazujemy wiedzę – świetnie się przy tym bawiąc.
    Zabawki progresywne są precyzyjnie wykonane i bezpieczne dla ich użytkowników. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie zabawkę dzięki której Twoje dziecko będzie zdobywać określone umiejętności. Nasz sklep internetowy oferuje odpowiednie edukacyjne produkty zarówno dla małych dzieci, jak i tych starszych, a nawet nastolatków.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski