Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Pierwsze kroki dziecka.

Rodzice z niecierpliwością wyczekują tego momenty, gdy ich pociacha postawi pierwsze samodzielne kroki. Nauka chodzenia jednak nie należy do najprostszych i przebiega wieloetapowo, dlatego mamusie i tatusiowe często stosują najróżniejsze metody, aby pomóc dziecku.

Czy wybrać chodzik?

Klasyczne chodziki używane od wielu lat, tracą na popularności. Od jakiegoś czasu lekarze ortopedzi oraz rehabilitanci, odradzają ich zakup. Twierdzą, że chodzik nie przyspiesza nauki chodzenia, a wręcz przeciwnie -może ją opóźnić. Podkreśla się, że stosowanie chodzika obciążą kręgosłup maluszka, powodując w przyszłości wady postawy, a nawet uszkodzenie stawu biodrowego. W związku z tym bardzo wielu rodziców rezygnuje ze stosowania chodzika w tradycyjnej formie. Coraz większą popularnością cieszą się natomiast pchacze.

Pchacz – dobry wybór!

Pchacze są bardzo dobrym oparciem i stabilizatorem podczas stawiania pierwszych kroków. Dają też tak poczucie bezpieczeństwa dziecku ucząc przy tym właściwej postawy. Uczą utrzymania równowagi i wymuszą właściwe ustawianie stóp. Większość z takich pojazdów posiada dodatkowe panele edukacyjne, na których znajdują się liczne atrakcje zachęcające do aktywności. Ciekawe wzory i wesołe kolory sprawiają, że maluszki z radością z nich korzystają. Część pchaczy może służyć również za jeździki czy wózeczki, co daje możliwość ciągłej zabawy oraz rozwoju na wielu płaszczyznach.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski