Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Wybieramy łóżeczko dla dziecka.

Każdy pokój dziecięcy powinien być urządzony tak, aby panował w nim ład i harmonia, niezależnie od tego, czy jest to małe, czy dość duże pomieszczenie. Wiadomo, że najważniejszą jego częścią jest obszar zajmowany przez łóżeczko i to właśnie ten mebel jest szczególnie istotny.

Centralny punkt w pokoju dziecięcym.

To właśnie dziecięce łóżeczko stanowi swoistą oazę i miejsce zabaw dla malucha w ciągu dnia. Z kolei w nocy jest niezbędne do tego, by dziecko dobrze się wyspało. Nowoczesne łóżeczka mają niekiedy sporo dodatkowych funkcji, ułatwiających codzienne obowiązki rodzicom. Są to na przykład dodatkowe szuflady na pościel i akcesoria albo wyciągane szczeble bądź regulacja wysokości materaca czy opuszczany bok. Nie trzeba wcale jednak szukać skomplikowanego i wyposażonego w mnóstwo udogodnień modelu – czasami rodzice decydują się na dość prosty, tradycyjny model i są później z niego zadowoleni. Trzeba pod uwagę brać przede wszystkim to, jaką przestrzenią się dysponuje. Rodzice muszą mieć przecież miejsce na to, by móc swobodnie poruszać się po pokoju dziecięcym.

Wygoda i bezpieczeństwo

Dziecko powinno czuć się w swoim łóżeczku bezpiecznie i komfortowo. Niezależnie od tego, czy jest to tradycyjny model, czy nowoczesny, innowacyjny projekt, konieczne jest to, aby był wykonany z całkowicie bezpiecznych materiałów. Łóżeczko powinno być wygodne, stabilne i nie może narażać malucha na możliwość zranienia się. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, które łóżeczko będzie najwygodniejsze dla dziecka oraz najłatwiejsze w obsłudze dla jego rodziców, bo jest to uzależnione od indywidualnych preferencji. Dobór odpowiedniego materaca to również istotna kwestia. Materac powinien być średnio twardy, dopasowany do wielkości łóżeczka. Ważne też by łatwy w czyszczeniu oraz nie uczulał malucha. Taki duet jest gwarancją spokojnego i zdrowego snu naszej pociechy.

Łóżeczka dla dzieci powinny być nie tylko praktyczne a przede wszystkim komfortowe zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Plusami są dodatkowe funkcje, które ułatwiają wygodny dostęp do dziecka. Pamiętajmy, że mebel ten będzie służył kilka lat naszemu maluszkowi. Z pewnością atrakcyjny design mebla jest dodatkowym plusem, ponieważ zachęci dziecko do przebywania w nim.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski