Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Zabawka na prezent świąteczny.

Każdy rodzic chce kupić przynajmniej jedną, bo będzie ona spełnieniem marzeń jego dziecka. Zobaczyć radość z otrzymanej zabawki jest bezcenna!

Wśród najczęściej kupowanych zabawek palmę pierwszeństwa dumnie dzierży domek dla lalek. Jest on uosobieniem prezentu idealnego. Dziewczynki bawią się nim przez cały rok, bo jest to zabawka uniwersalna, która nie poddaje się ani warunkom atmosferycznym, ani zmieniającym się porom roku. Różnica jest tylko taka, że latem dziewczynki bawią się nim nie tylko w domu, ale wynoszą go na dwór. Natomiast zimą domek dla lalek jawi się jako miejsce przytulne i ciepłe, gdzie przemarznięte lalki Barbie raczą się ciepłą i pyszną herbatą. Jak widać, małe dziewczynki to prawdziwe kreatorki rozrywki, bo z tak banalnej rzeczy, jak zabawa domkiem dla lalek potrafią stworzyć prawdziwy spektakl, którego nie powstydziłby się niejeden dorosły.

Równie dużo kreatywności i fantazji potrzeba, by zabawa wózkiem dla lalek stała się pasjonująca i ciekawa. Jednak dziewczynkom w wieku szkolnym przychodzi to z łatwością. Dla nich wózki dla lalek stają się pretekstem do świetnej i wielogodzinnej rozrywki. Lalkę trzeba przecież przewinąć, nakarmić, sprawdzić, czy jej wygodnie lub po prostu zabrać na spacer. Ona musi przecież dostać codzienną dawkę świeżego powietrza. Wózek dla lalek jest dla niej doskonałym środkiem lokomocji i tak zwanym magazynem na kółkach, gdzie przechowuje się pieluszki, smoczki, butelki czy okulary przeciwsłoneczne. Lalka potrzebuje tych wszystkich rzeczy podczas długiego spaceru. Jak widać, wózki dla lalek dla dziewczynek to strzał w dziesiątkę.

Chłopcy kochają wszelkiego rodzaju garaże, tory i kolejki które dostarczają adrenaliny ze wspólnych wyścigów i rywalizacji. Wielopoziomowe gaże, zakręcone trasy samochodowe, kolejki czy tory do samodzielnego zbudowania to gwarancja wielogodzinnej zabawy. Atrakcyjne i kolorowe budowle z ruchomymi elementami, zachęcają do wspólnej zabawy z przyjaciółmi, pozwalają ciekawie spędzić czas, a także wspomagają rozwój manualny maluchów. 

Mniejszym dzieciom poniżej 5 lat warto podarować na gwiazdkę zabawki sensoryczne, które nie tylko nauczą ich nowych słów, melodii czy kroków tanecznych, ale i będą ich najlepszymi kompanami. Dzieciaki zżyją się z nimi do tego stopnia, że nawet w kąpieli nie będą się chciały z nimi rozstawać. Zresztą rozwój emocjonalny dziecka to nie jedyna zasługa zabawek sensorycznych. One sprawią, iż maluszki staną się bystrzejsze, wyostrzą się im zmysły i będzie w nich kiełkowała coraz większa ciekawość świata. Zabawki sensoryczne na święta to trafiony pomysł i doskonała inwestycja, która w przyszłości zaowocuje sukcesami.

Wiemy, że wybór “idealnego”prezentu nie jest łatwy, dlatego nasi konsultanci (również rodzice) chętnie służą pomocą.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski