Zadzwoń do nas : 798 300 333

Darmowa dostawa na wszystko !

email : sklep@baby-zone.pl

Zabawki ułatwiające zasypianie dziecku

Co możemy zrobić, aby skutecznie położyć dziecko spać ? Czasami watro sięgnąć po gadżety, dzięki którym pociecha wyciszy się i spokojnie zaśnie …

Rodzice doskonale wiedzą, że usypianie maluszka nie zawsze jest proste. Poniżej kilka “patentów”, dzięki którym nasza pociecha wyciszy się i uspokoi przed snem, a do tego zyska bezcenne poczucie bezpieczeństwa.

Magiczne projektory

   Projektory to interaktywne zabawki, które łączą w sobie wiele różnych funkcji, często są jednocześnie np. bezpiecznymi lampkami nocnymi. Kojące połączeniem efektów dźwiękowych i świetlnych. Projektor odgrywa różne spokojne, wyciszające melodie bądź odgłosy natury.  Ponieważ to te łagodne dźwięki pomagają uspokoić i ukołysać dziecko do snu. Dodatkową opcją jest wyświetlanie na suficie atrakcyjnych obrazków, które przyciągają wzrok malucha skupiając jego uwagę i w efekcie szybciej zasypia.

Lampki nocne dla najmłodszych

Kolejnym dobrym pomysłem, aby ułatwić niemowlakowi zasypianie, będą dyskretne lampki nocne stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Wykonane w takich technologiach, aby zapewnić dzieciom pełne bezpieczeństwo.  Część z nich ma przyjazną formę np. uroczych zwierzaków, które można przytulać zasypiając. To doskonały sposób na oswojenie ciemności i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa maluszka. Możemy też zdecydować się na zabawki łączące funkcje lampki i projektora, czy też lampki i pozytywki.

Wyciszające karuzele

Części maluszkom w zaśnięciu pomaga wpatrywanie się w popularne karuzele. Musimy jednak pamiętać, że karuzela, która ma wyciszyć i ukołysać do snu, nie powinna zawierać zbyt wielu stymulujących elementów. A emitowane przez nią melodie muszą być spokojne, dość wolne i niezbyt głośne.  Ponieważ zbyt dużo bodźców pobudzi nasze dziecko zamiast je uspokoić. Dlatego ruch powinien być spokojny i miarowy.

Dodaj komentarz
100% satysfakcji z zakupu!

Odpowiadamy na wszystkie pytania bardzo szybko.

Zwrot do 14 dni

Gwarantujemy bezpieczne zakupy.

Bezpieczne płatności

Paynow

Szybka dostawa

Na terenie całej Polski